Корисно знати

ШУКАЄТЕ, ДЕ КУПИТИ ЛАМІНАТ У КИЄВІ?

У LaminatART ви можете не тільки купити ламінат за найкращою ціною, а й отримати консультацію у наших фахівців з усіх питань.

З того об’єму матеріалів, пропонованих на сьогоднішній день, на Українському ринку з укладання підлоги, ламінат і раніше заслужено займає лідируючі позиції.

Ламiнат Balterio, переваги ламiната Балтерио

Ламiнат Balterio, відмінний вибір для Вашого приміщення на багато років! Далі в тексті, ми розповімо Вам про переваги і про колекції.

 Balterio відповідає Вашим - незвичайним очікуванням: їх підлогове покриття завжди в тренді і створений з думкою про Вас, від водостійких 9 мм до сучасних 8 мм колекції Ламiнат  Balterio .

Ламiнат Kaindl, підійде під будь-який дизайн.

Компанія Kaindl займає провідні позиції на світовому ринку випуску якісних ламінованих підлогових покриттів. Виробництво Ламiната здійснюється в Австрії.

Недорогий ламiнат, який він?

Ламінат - матеріал, який використовується для ремонту приміщень, протягом вже не одного десятиліття займає лідируючі позиції. Він якісний, безпечний, міцний і красивий. І, звичайно, однією з найпривабливіших його сторін є те, що він універсальний для практично будь-якого фінансового рівня споживача.

Забыли пароль?
Регистрация